BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 7347275
nr 734 7275
Väggarmatur
blyglas/mässing, Ställbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:07:02
100 kr
Mässing
Väggarmatur
Kondition: slitage, skador
nr 734 7275
Väggarmatur
blyglas/mässing, Ställbar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 16 januari 2012 |
Mässing